Kde probíhají Sbírkové dny?

Zapojené školy neustále přibývají.

Seznam škol a dalších institucí zapojených do Sbírkových dní Světlušky:

Asociace TOM

Brno TOM Oftalmo
Bystřice pod Hostýnem TOM 3003 Pawnee
Česká LípaTOM 19197 Dakoti
Česká Lípa TOM 1007 CHIPPEWA
Hradec KrálovéTOM 1722 Pěšinky a Ostříži
ChropyněTOM 21401 Kamínek
Olomouc TOM Tuři 4105
Ostrava-PorubaTOM 4327 Sedmička
Poděbrady TOM 4005 Robinsoni 
Praha 6TOM 9922 Arachné
RapšachTOM Práčata Rapšach
RoztokyTOM 21104 Kulíšci
TřinecTOM 1303 Maracaibo
Valašské Meziříčí TOM 7312 Zlaté šípy

SKAUT

Ležáky SkutečJunák  - český skaut, středisko Ležáky Skuteč, z.s.

Jihomoravský kraj

HustopečeCVČ
DubňanyKulturní a informační centrum Dubňany
RosiceSVČ
KyjovKlvaň. gym. a SOŠ zdr. a soc.
Veselí nad MoravouJunák - český skaut, středisko Čejka
Jedovnice Junák
RajhradStřední zahradnická škola 
BřeclavYMCA skaut 7. a 8. oddíl
Moravský KrumlovSŠ dopravy, obchodu a služeb
Sedlec u MikulovaSSPŠ, spol. s.r.o. CULTUS
ZnojmoSOU a SOŠ, SČMSD, s.r.o.
BlanskoMěstská knihovna Blansko
MikulovTuristické informační centrum

Jihočeský kraj

České BudějoviceBiskupské gymnázium 
České BudějoviceGymnázium Česká 64
České BudějoviceSSš a jaz. šk. s.r.o.
České BudějoviceSPŠ stavební
České BudějoviceSPŠ strojní a elektrotech.
České BudějoviceSŠ inform. a práv. studií
České BudějoviceSŠ zdrav. a VOŠ zdravotnická
České BudějoviceObchodní akademie
Český KrumlovZákladní škola
KapliceGymnázium, SOŠ ekon. a SOU
PísekSŠ zdravotnická
PísekSŠ zemědělská 
PrachaticeMládež ČČK
TáborSŠ spojů a informatiky
TáborSOŠ obch., služ. a řem. 
TřeboňOA, SOŠ a SOU Třeboň
VelešínSOŠ strojní a elektrotechnická
VimperkVšeobecné a sportovní gymnázium
MilevskoMěstská knihovna

Karlovarský kraj

Františkovy LázněZŠ 
Horní SlavkovDDM a Školní družina
ChodovDDM Bludiště
Karlovy Vary - DaloviceSOŠ logistická a SOU
Karlovy Vary - DrahovicePrvní české gymnázium
Kynšperk nad OhříMěstská knihova Kynšperk
LoketMěstská knihovna 
OstrovMěstská knihovna Ostrov

Královehradadecký kraj

Hradec KrálovéGymnázium B. Němcové
Hradec KrálovéVOŠ zdravotnická a SZŠ
Hradec KrálovéObchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem SJZ
HronovDDM Domino
JaroměřGymnázium Jaroslava Žáka
JičínMasarykova obchodní akademie
Kostelec nad OrlicíSŠZEa SOU CHKT
VrchlabíKrkonošské gymnázium a SOŠ
SmiřiceSŠ služeb, obchodu a gastronomie
JičínOblastní spolek ČČK
Hradec KrálovéMŠ Kamarád
SobotkaMěstská knihovna Fráni Šrámka

Liberecký kraj

Česká LípaDDM Libertin
Hrádek nad NisouDDM Drak  
LiberecGymnázium F. X. Šaldy
LiberecObchodní akademie
LiberecSZŠ a VOŠ zdravotnická
MimoňZŠ a MŠ Mírová Mimoň
Nový BorDDM Smetanka
Nový BorVOŠ sklářská a SŠ
Vysoké nad JizerouIntegrovaná střední škola
Vysoké nad JizerouZákladní škola
Blíževedly
TurnovMěst. knihovna Antonína Marka
Velké HamryMěstská knihovna A. Jiráska
KravařeZákladní škola Kravaře

Moravskoslezský kraj

Ostrava - Poruba
KrnovSPŠ a SZŠ, Krnov, p.o.
Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava-Zábřeh p.o.
OstravaStřední škola teleinformatiky
Ostrava - Slezská OstravaGym Hladnov a jazyková škola
BruntálZŠ Bruntál, Školní 2 
OstravaČeský červený kříž Ostrava
Český TěšínPolskie Gimnazium im. J. S.
OpavaCírkevní konzervatoř německého řádu
OpavaSPŠS, Opava, p.o.
Ostrava - Moravská OstravaSVČ Ostrava-Moravská Ostrava
Frýdek MístekSVČ Klíč, p.o.
Český TěšínGymnázium J. Božka Český Těšín
Havířov - ŠumbarkSš, Havířov - Šumbark p.o.
KrnovSŠ uměl.  Varhan. o.p.s.
Lipová - lázněOdborné učiliště a PŠ
Karviná - Nové MěstoSŠ techniky a služeb p.o.
JeseníkSŠ gastronomie a farmářství
Opava - KomárovZŠ a MŠ Opava-Komárov p.o.

Olomoucký kraj

ProstějovSOŠ podnikání a obchodu, spol. s.r.o.
OlomoucCírkevní gymnázium
ŠumperkSVČ Doris
OlomoucSPŠ strojnická
JeseníkZUŠ Jeseník
ZábřehSŠ soc. péče a služeb
OlomoucSOŠ Olomouc spol. s r.o.
OlomoucSŠ logistiky a chemie
OlomoucSOŠ obchodu a služeb
ProstějovSOŠ
OlomoucMoravská SŠ
ProstějovObchodní akademie
Přerov Městská knihovna Přerov
HraniceDětské centrum u kocoura Mikeše, z.s.

Pardubický kraj

HoliceSŠ automobilní Holice
ChoceňZŠ Sv. Čecha
ChrudimSŠ zdravotnická a sociální 
LanškrounSŠ zemědělská a veterinární 
Moravská TřebováISŠ Moravská Třebová
PardubiceSportovní gymnázium
PardubiceSŠ potravinářství a služeb 
PardubiceLabská hotelová SOŠ SOU s.r.o.
PřeloučZUŠ Přelouč
RybitvíSPŠS Pardubice
SkutečGymnázium
Ústí nad OrlicíSŠ umprum Ústí nad Orlicí
Vysoké MýtoVOŠ stavební a SŠ stavební
Vysoké MýtoZákladní škola
Chrudim 
Pardubice - Ohrazenice
Pardubice - Polabiny
Svitavy - Předměstí
LitomyšlMěstská knihovna Litomyšl
PřeloučMěstská knihovna v Přelouči
Ústí nad OrlicíMěstská knihovna
Vysoké MýtoMěstská knihovna

Plzeňský kraj

BloviceGymnázium, Blovice
BorStřední škola Bor
DomažliceVOŠ, OA a SZŠ
KraloviceSŠ Kralovice
ManětínZŠ Manětín, p.o.
PlasyGymnázium a SŠ Plasy
PlzeňSZŠ a VOŠ zdravotnická
PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara
PlzeňSPŠ dopravní Plzeň
PoběžoviceZákladní škola
StodStřední odborné učiliště Domažlice, MPV Stod
TřemošnáDDM Kamarád
Domažlice
StříbroMěstská knihovna Stříbro

Hlavní město Praha

Praha 4Gymnázium
Praha 1VOŠ grafická a SPŠ grafická
Praha 8SOU kadeřnické
Praha 8Soukromá střední š.gastronomie
Praha 2Střední prům.škola dopravní
Praha 10SPGŠ Futurum s.r.o.
Praha 6A/N obchodní akademie
Praha 8Gymnázium Thomase Manna
Praha 3DDM Ulita
Praha 4ZŠ Bítovská
Praha 3Obchodní akademie
Praha 9Masarykova ZŠ
Praha 4Škola Kavčí hory-MŠ,ZŠ a SOŠ služeb
Praha 6Gymnázium Nad Alejí
Praha 4Gymnázium
Praha - VinořZŠ a Mateřská škola
Praha 3Gymnázium Na Pražačce
Praha 4Gymn. Na Vítězné pláni
Praha 5Gymnázium Oty Pavla
Praha 5Gymnázium Nad Kavalírkou 1 
Praha 5Gymnázium Christiana Dopplera
Praha 2ČS. akademie obchodní a SOŠ
Praha 7Obchodní akademie Holešovice
Praha 2 Obchodní akademie Vinohradská
Praha 3VOŠ a SŠ um. škola V. Hollara
Praha 1VOŠ a SUŠ textilních řemesel
Praha 9Gymnázium Čakovice
Praha 6VOŠ, SOŠP a Gymnázium
Praha 10Gymnázium
Praha 9Gymnázium
Praha 3Střední škola knižní kultury
Praha 10ZO SDČR Senioři Praha 22
Praha 1Obchodní akademie
Praha 1Akademické gymnázium Štěpánská
Praha 9 DDM
Praha 1Oblastní spolek ČČK
Praha 5Střední průmyslová škola dopravní
ČernošiceKLC Kryštof
Praha 4 - KamýkMŠ Hvězdička
Praha 4 - Písnice

Středočeský kraj

BenešovGymnázium
BenešovVOŠ a SŠ zemědělská
BerounOA, SŠ pedagogická a JŠ s právem SJZ
ČáslavVOŠ a SPŠ a OA
HořoviceGymnázium Václava Hraběte
KladnoGymnázium
KladnoSOŠ a SOU Kladno
KolínGymnazium Kolín III
KolínSOŠ a SOU stavební
LányZŠ Char. Gar. Masarykové
Malá HrašticeDobrovolní hasiči
Městec KrálovéSOŠ a SOU
Mladá BoleslavSŠ a VOŠ zdravotnická
Mladá BoleslavDDM
Mnichovo HradištěGym Mnichovo Hradiště
NeveklovObchodní akademie Neveklov
Nové StrašecíStřední odborné učiliště, Nové Strašecí, Sportovní 1135
 NymburkGym Bohumila Hrabala
NymburkSŠ a VOŠ zdravotnická Nymburk
PříbramOA a VOŠ Příbram I
RakovníkGymnazium Zikmunda Wintra
SedlčanySOU Sedlčany
SlanýOA Dr. Edvarda Beneše
VlašimSŠ průmyslová Vlašim
DobříšMěstská knihovna
Dolní BousovMěstská knihovna 
KladnoStředočeská vědecká knihovna 
Kralupy nad VltavouMěstská knihovna
Kutná HoraMěstská knihovna Kutná Hora
Odolena VodaMěstská knihovna
PříbramKnihovna Jana Drdy Příbram
SedlčanyMěstská knihovna
SlanýKnihovna Václava Štecha
MilínKnihovna Dr.E.Bořického

Ústecký kraj

DěčínVOŠ a SPŠ stroj., stav. a dop.
Děčín IVSŠ řemesel a služeb
DuchcovDDM
ChomutovESOZ
Jirkov
KadaňSŠ tech., gastr. a auto.
KadaňSPŠ stavební a OA
LibochoviceZŠ J.E. Purkyně a ZUŠ
LitvínovSportovní soukromá ZŠ (SSZŠ, s.r.o.)
LounyOA a SOŠ gen. F. Fajtla
NovosedliceMS ČČK NDP
OsekDDM
RumburkDDM
ŠluknovSŠ lesnická a SOŠ sociální
TepliceStřední škola AGC a.s.
TepliceHŠ, OA a SPŠ
TepliceVOŠ zdrav. a SŠ zdrav. 
VarnsdorfGymnázium 
ŽatecOA a SOŠ zem. a ekol. zemědělská sekce
Dolní Podluží
Varnsdorf
KadaňMěstská knihovna Kadaň
LitvínovMěstská knihovna Litvínov
Ústí nad LabemSeveročeská vědecká knihovna
ŽatecMěstská knihovna Žatec

Vysočina

BatelovZákladní škola a mateřská škola Batelov
Bystřice nad PernštejnemJunák-čes. skaut, středi. Klen
Havlíčkův BrodSPŠ stavební 
Havlíčkův BrodStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická
HumpolecGymnázium dr. A. Hrdličky
JemniceZŠ v Jemnici, DDM Jemnice
JihlavaStřední průmyslová škola technická a AUŠ
PelhřimovGymnázium a OA
Světlá nad SázavouAkademie - VOŠ, Gymnázium a SOŠ uměleckoprůmyslová
TřebíčDDM
Velké MeziříčíHotel. š. Světlá a SOŠ řemesel
Havlíčkův BrodKrajská knihovna Vysočiny
ChotěbořMěstská knihovna Chotěboř
Jaroměřice nad RokytnouMěstská knihovna

Zlínský kraj

Hradčovice
HolešovMěstská knihovna 
Rožnov pod RadhoštěmZákladní škola Záhumení Rožnov p. Radhoštěm
Valašské KloboukyDDM Valašské Klobouky
SlavičínDDM Slavičín
ZlínSou SŠ pedagogická a sociální
KroměřížTauferova SOŠ veterinární
HlukDDM Hluk, p.o.
Valašské KloboukyGymnázium Valašské Klobouky
Brumov-BylniceDDM Brumov-Bylnice
OtrokoviceGymnázium Otrokovice
Zlín - ŠtípaZákladní škola Zlín
KroměřížVOŠ a SŠ pedag. a sociální 
NapajedlaDDM Matýsek p.o.
Dolní Němčízš a Zuš Dolní Němčí
VizoviceSŠ oděvní a služeb
KroměřížVOŠP a SPŠM Kroměříž
Uherský OstrohDDM Uherský Ostroh
Rožnov pod RadhoštěmZŠ Sedmikráska, o.p.s.
VyškovKnihovna Karla Dvořáčka
Brod nad Dyjí
OtrokoviceDDM Sluníčko Otrokovice, p.o.
VsetínMasarykova knihovna Vsetín