Předání výtěžku

Jak k nám peníze, které světluščí dobrovolníci vyberou, zaslat? Máte na výběr ze dvou možností. 

 1. Vklad vybraných peněz v hotovosti je na všech pobočkách ČSOB a Poštovní spořitelny zdarma.  Dobrovolníci si v tomto případě sami rozpečetí pokladničku, spočítají peníze, doplní do výčetky a vyplní složenku, která je vždy součástí zásilky se sbírkovými předměty. Obnos následně odnesou na pobočku ČSOB nebo Poštovní spořitelny (pošta), kde částku bezplatně složí na náš sbírkový účet. V tomto případě známe váš výtěžek ve Světlušce ihned.

  Termín pro předání výtěžku touto cestou: 30.9.2021

  Sbírkový účet pro vklad hotovosti: 8080808080/0300

  PROSÍME O ZASLÁNÍ KOPIE VÝČETKY NEBO ÚSTŘIŽKU SLOŽENKY

 2. Vybrané peníze může přijet vyzvednout kurýr společnosti G4S, který částku převezme a předá do Světlušky. Dovolujeme si upozornit, že tento způsob je časově náročnější a také pro Světlušku zpoplatněný (z výtěžku se odečítá DPH a jednorázový poplatek za svoz).

Pokud jste si přesto vybrali tento způsob předání výtěžku, popíšeme jak na to.

 • Rozpečeťe pokladničky a vložte do safebagu (průhledné bezpečnostní obaly), který zalepíte podle návodu. K dispozici máte pět kusů safebagů.
 • Následně uložte safebagy v kanceláři školy, nezamykejte je v kabinetu, pracovník G4S se k nim v době, kdy vyučujete, nedostane. Kancelář školy je pro něj nejlépe dostupným místem po celý den. V přihlašovacím formuláři jste nám poskytli kontakt právě na osobu, která výtěžek předá.
 • K safebagům připravte propisovací předávací protokoly, kde vyplňte čísla safebagů a název instituce. Část A si ponechejte pro kontrolu, část B - D předejte společně se sefabagy.
 • Ověřte si totožnost pracovníka G4S - požádejte ho o předložení služebního průkazu. V případě pochybností volejte naše koordinátorky.
 • Svoz bude probíhat od poloviny září do konce října, v době od 8 do 15 hodin. Nejsme, bohužel, schopni předem oznámit přesný den ani hodinu svozu.
 • Nemíchejte prosím hotovost s neprodanými předměty, ty od vás sveze kurýrní služby DPD. 
 • Zvažte, prosím, způsob předání vašeho výtěžku. Budeme rádi, když k nám váš úspěch dorazí vkladem hotovosti na účet rychle a bezplatně.
Safebag pro předání hotovosti