Rozvozy a svozy

Sbírkové dny jsou pro nás pořádná mravenčí práce a nemohli bychom se obejít bez podpory našich skvělých partnerů. S doručováním a logistikou nám pomáhají společnosti DPD a Dachser. 

Balení sbírkových předmětů

Společnost DPD rozváží krabice se sbírkovými předměty a materiály poslední týden v srpnu a první týden v září. Pokud v tomto termínu zásilka nepřijde, obraťte se, prosím, na koordinátorky sbírky

Do krabice pro vás připravíme sbírkové předměty v počtu, který odpovídá vašemu loňskému výtěžku. 

Budete s námi pomáhat poprvé? Sbírkové předměty podle počtu zapojených dobrovolníků a počtu dní, které byste chtěli strávit prodejem v ulicích.

V krabici najdete:

  • sbírkové předměty;
  • trička pro dobrovolníky;
  • děkovné kartičky pro dárce, kteří si nekoupí sbírkový předmět, ale přispějí darem v libovolné výši;
  • pokladničky a misky;
  • průkaz dobrovolníka (číslo průkazu prosím označte na pokladničku);
  • materiály pro předání výtěžku.

Součástí zásilky je i dodací list, na kterém jsou přesné počty zaslaných sbírkových předmětů.

Podrobný srozumitelný popis najdete v dokumentech ke stažení.

Rozvoz sbírkových předmětů

Kurýři DPD i letos obléknou černá trička s logem Světlušky a přivezou vám sbírkové předměty přímo do školy. Kurýr bude vždy kontaktovat odpovědnou osobu, jejíž kontakty jste uvedli do přihlášky.

Zásilka se někde zatoulala? 

Obraťte se přímo na koordinátorky sbírky

Svoz neprodaných sbírkových předmětů
Po ukončení sbírkových dní nám zbylé sbírkové předměty sbalte do jakékoliv pevné papírové krabice. Prosíme, nemíchejte předměty s hotovostí a nevracejte nám letáčky, dárkové kartičky a samolepky. Svoz takto připravených zásilek bude pro nás bezplatně zajišťovat náš partner DPD. Na krabici nemusíte lepit štítek s adresou, kurýr ho už bude mít připraven. 

Prosíme, napište nebo zavolejte ve chvíli, kdy budete mít krabici přichystanou a my pro vás objednáme DPD kurýra na požadovaný den. V případě, že se svoz nepovede (např. kurýr nezastihne nikoho ve škole), prosíme, obraťte se přímo na koordinátorky sbírky.